Stiklo pertvaros namuose ir biure

Stiklo pertvaros tampa vis populiaresnės tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Kadangi tai yra puikus būdas sukurti atviras, šviesias ir modernias erdves, savaime suprantama, kad auga poreikis ir tokioms paslaugoms kaip namų ar ofiso stiklų apipavidalinimas.

Stiklo spalvos siūlo pasinaudoti galimybe stiklų pertvaras apklijuoti jūsų norimo dizaino plėvele. Turime reikiamų žinių ir patirties, kad galėtume įvykdyti net ambicingiausius projektus. Dirbame Klaipėdoje ir visoje Vakarų Lietuvoje.

Kaip tinkamai prižiūrėti stiklo pertvaras?

Apie tai, kaip turėtų būti prižiūrimos stiklo pertvaros biuro patalpose ar namuose, visada patarsime mes, po to, kai bus atlikti darbai. Visgi mes turime keletą patarimų, kurie padės tinkamai prižiūrėti stiklinių pertvarų stiklą ir ant jų užklijuotą plėvelę:

  • Venkite aštrių daiktų, pvz., peilių ar žirklių, naudojimo šalia stiklinių pertvarų bei plėvelės, nes net ir nedidelis, bet neatsargus kontaktas gali pažeisti paviršių.
  • Stiklo pertvaras reguliariai valykite. Tam naudokite paprastus, neagresyvius valiklius bei minkštą šluostę.
  • Turėkite omenyje, kad stiklų plėvelė patirdama nuolatinį kontaktą su tiesioginiais saulės spinduliais greičiau gali pakeisti spalvą ir išblukti. Stenkitės stiklines pertvaras laikyti šešėlyje arba naudokite langų uždengimus, pavyzdžiui, žaliuzes ar užuolaidas, kad sumažintumėte tiesioginių saulės spindulių kiekį.

Dar daugiau tikslių ir konkrečių patarimų visada pateikiame savo klientams po to, kai jau atliktas stiklo pertvarų apklijavimas pasirinkta plėvele.

Gaukite pasiūlymą paslaugoms

Jeigu jus domina stiklo pertvarų apklijavimas, privatumo suteikianti, matinė, tamsinanti ar nuo įsibrovimų apsauganti langų plėvelė – jau dabar kreipkitės į mus. Įvertinsime jūsų užklausą bei pateiksime pasiūlymą su kaina ir terminais!

Jeigu norite gauti pasiūlymą su kaina bei apie pertvarų apklijavimą aktualu sužinoti daugiau:

  • Užpildykite užklausos formą interneto puslapyje;
  • Atsiųskite laišką el. paštu info@stiklospalvos.lt;
  • Skambinkite +370 672 71035.