Stiklo dekoravimo nauda

Jeigu kalbame apie dekoravimo plėvelės naudojimą, ji turi daugiau nei vieną privalumą, apie kurį verta pakalbėti.

Verslui tai padeda sukurti interjerą, kuris labiau atspindi įmonės vertybes bei sukuria kolektyvui ir/ar svečiams jaukesnę, produktyvumą skatinančią aplinką. Stiklo dekoravimas bet kuriai erdvei suteikia charakterio dažnai net pagerina bendrą pastato dizainą, padeda jam išsiskirti. Dekoratyvine plėvele galima sukurti įvairius efektus – tiesiog pasižiūrėkite į darbų galeriją arba stiklų dekoravimui skirtų paveikslėlių bei ornamentų katalogą.

Taip pat negalima ignoruoti ir praktinių plėvelės privalumų. Ant stiklų arba pertvarų klijuojama plėvelė gali pridėti privatumo ar net sulaikyti UV spindulius, neleisti susidaryti erzinantiems atspindžiams.

Stiklo dekoravimo būdai

Stiklo spalvos jums gali pasiūlyti daugybę įvairių stiklo dekoravimo sprendimų. Tačiau čia pagrindinis dėmesys skiriamas dekoravimo plėvelės naudojimui. Šis metodas suteikia plačias raštų, spalvų ir efektų pasirinkimo galimybes. Nesvarbu, ar ieškote subtilaus papildymo erdvei viduje, ar drąsaus akcento, kuris turėtų atkreipti visų dėmesių – sprendimą galima rasti.

Dekoratyvinės plėvelės klijavimo procesas yra labai individualus ir pritaikytas prie kiekvieno kliento konkrečių pageidavimų. Prieš pradedant darbus, mūsų komandai paprastai reikia nuotraukų arba atvykti į vietą, kad apžiūrėtume ir įvertintume, kuris sprendimas čia tiks labiausiai. Viską įvertinus pateikiama kaina, aptariami terminai, kad galutinis rezultatas atitiks kliento lūkesčius. Mes dirbame Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje.

Dekoratyvinė plėvelė yra universalus ir ekonomiškas būdas pakeisti bet kokio stiklinio paviršiaus išvaizdą tiek namuose, tiek biure. Puikiai atrodanti ir į bet kokį pavidalą transformuojama dekoratyvinė plėvelė yra puikus sprendimas tiems, kurie nori suteikti savo patalpoms tokį akcentą, kuris liktų nepamirštamas bei būtų naudingas ir iš praktinės pusės.