Stiklinės sienelės virtuvėje privalumai

Pagrindinis privalumas, kurį turi stiklinės virtuvės sienelės tarp spintelių, pertvaros ar kiti virtuvės stiklai bei stiklo elementai – estetinis. Pasižiūrėję į nuotraukų galeriją galite pamatyti mūsų jau atliktus darbus bei įvertinti, kaip tai pagyvina interjerą bei kaip suteikia jam unikalų akcentą.

Stiklas virtuvei naudingas ir dėl to, kad yra pakankamai lengvai prižiūrimas bei nesugeria kvapų taip, kaip kai kurios kitos medžiagos. Stiklinė siena ar pertvarėlė bus lengvai nuvaloma bei nesugers nuo puodų, keptuvių ar indų sklindančių kvapų, tad virtuvėje mėgausitės didesniu komfortu. Na, o užtiškusius nešvarumus bus galima nuvalyti tiesiog su šlapia šluoste.

Be to, net jeigu tarpas tarp virtuvinių spintelių ar baldų yra netradicinių išmatavimų, mes galime rasti idealų tokio tipo sprendimą. Jis puikiai papildo ir netradicinių formų ar proporcijų patalpas.

Kas lemia stiklo virtuvėje kainą?

Stiklo sienelės arba pertvaros virtuvėje kaina priklauso nuo tam tikrų faktorių. Reikia įvertinti, kokio dydžio stiklas virtuvėje bus įrengiamas, kokioje vietoje bus statoma stiklo sienelė ar pertvara, koks sudėtingas bus įrengimas bei ar po to stiklas virtuvei turės būti apklijuotas plėvele, papildomai dekoruojamas.

Kiti faktoriai, galintys turėti įtakos kainai, yra bet kokie papildomi dizaino elementai, pavyzdžiui, sudėtingi pjūviai ar formos, ir vietos prieinamumas montuojant.

Norint gauti tikslią stiklinės pertvaros virtuvėje sąmatą ir konkretų pasiūlymą – jau dabar kreipkitės į mus. Stiklo spalvos jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai atlieka tokius ir panašaus pobūdžio darbus. Įvertinę jūsų lūkesčius bei objektą, galėsime pasakyti, kiek kainuotų virtuvinis dekoratyvinis pertvaros stiklas, jo sumontavimas, dekoravimo ar kiti darbai bei kiek jie truktų

Nuotraukų pasirinkimo būdai

  • Išsirenkate iš foto bankų www.shutterstock.com arba stock.adobe.com ir atsiunčiat mums ID numerį – Tai kainuos papildomai.
  • Atsiunčiate turimą savo nuotrauką (min 5Mb)

    Galite pridėti objekto nuotraukas