Plėvelės klijavimo procesas

Lipnios plėvelės klijavimas prasideda nuo konsultacijų, aptarimų ir jūsų vizijos, norų ir poreikių išgryninimo. Mes nuo pradžios iki projekto pabaigos dirbsime drauge su jumis, kad suprastume jūsų konkrečius reikalavimus ir nustatytume geriausią sprendimą jūsų konkrečiai situacijai. Tam reikia atlikti ir nuodugnią jūsų pastato ar patalpų apžiūrą, kad būtų galima nustatyti tinkamiausią variantą jūsų langams ir stiklo paviršiams. Vieniems geriau tinka matinė paviršiaus plėvelė, kiti galvoja apie apsaugą nuo saulės su UV apsaugine plėvele, treti rūpinasi turto saugumu, tad renkasi apsauginę plėvelę, saugančią nuo sudužimo.

Pasirinkus tinkamą plėvelę, kitas žingsnis – paruošti paviršių montavimui. Tam reikia kruopščiai nuvalyti stiklą, kad plėvelė tinkamai priliptų ir tarnautų kuo ilgiau. Visus šiuos darbus atliekame mes, tad jums nebereikia rūpintis niekuo. Apsauginės plėvelės klijavimas ant stiklo gali trukti nuo poros valandų iki kelių dienų, priklausomai nuo projekto apimties. Tai, kaip ir kaina – derinama individualiai.

Klijuojamos plėvelės funkcijos ir privalumai

Galutiniai sprendimo privalumai bei funkcijos labai priklauso nuo to, kokią plėvelę jūs pasirenkate.

Štai, pavyzdžiui matinės plėvelės klijavimas prideda privatumo viduje esančioms erdvėms, tačiau netrukdo šviesai iš lauko patekti į vidų. Apklijavimas matine plėvele taip pat sumažina atspindžius, todėl ji idealiai tinka naudoti tokiose patalpose kaip biurai ir net namai. Dar verta paminėti ir tai, jog tokios plėvelės veikia kaip stilingas ir modernus akcentas bet kokioje vidaus erdvėje.

Pagrindinis tikslas, kuriuo klijuojama apsauginė plėvelė stiklams – saugumo didinimas. Apsauginė stiklo plėvelė padeda išvengti stiklo dužimo į pavojingus gabalus. Ji yra storesnė už įprastą bei leidžia ramiau jaustis dėl turto, esančio viduje, saugumo.

Na, o veidrodinė stiklo plėvelė leidžia mėgautis vienpusiu matomumu (tik iš vidaus), tad padidėja privatumas vidaus patalpose. Jeigu nenorite susidurti su smalsiais žvilgsniais, verta investuoti į tokią plėvelę.