Norite suteikti savo patalpoms charakterį, išskirtinumą ar papildomų detalių? Tokiu atveju jums tikrai puikiai tiks dekoratyvinė plėvelė langams. Galimybėms sukurti vaizdą beveik nėra apribojimų. Mes galime apdirbti plėvelę taip, kad ji sukurtų norimą vaizdą labai tiksliu detalumu.

Jeigu jums aktualios dekoratyvinės plėvelės langams, susisiekite jau dabar. Mes pakonsultuosime, rekomenduosime bei patarsime, kaip įgyvendinti jūsų norimą viziją. Paruošus ir suderinus maketą stiklui dekoruoti bus galima kibti į darbus. Mes dirbame visoje Vakarų Lietuvoje!

Stilingas interjeras dekoratyvinės plėvelės pagalba

Dekoratyvinė stiklo plėvelė gali pagerinti bet kurios vidaus patalpos išvaizdą, suteikdama jai papildomo stiliaus bei modernumo elementą. Galima rinktis iš plataus dizaino ir raštų asortimento, todėl nesunkiai rasite plėvelę, atitinkančią jūsų asmeninį skonį ir dekoro stilių. Sukuriame net ir dizainą pagal firminį stilių!

Toks sprendimas prideda ir privatumo vidaus patalpoms, ypač tose vietose, kur reikia šviesos, tačiau norisi ir privatumo, pavyzdžiui, darbo kabinetuose, laisvalaikio erdvėse, darbo vietoje. Plėvelė užstoja vaizdą į vidų, tačiau vis tiek praleidžia šviesą.

Toks stiklo dekoravimas padeda reguliuoti vidaus patalpų temperatūrą, mažindama šilumos nuostolius žiemą ir šilumos susikaupimą vasarą. Koks rezultatas? Mažesnės sąskaitos už energiją bei stilingai atrodantys stiklai.

Skirtingai nei kitos dangų rūšys, dekoratyvinė plėvelė stiklams yra labai lengvai prižiūrima. Prireikus tiesiog nuvalykite paviršių drėgna šluoste. Apie priežiūrą ir valymą galėsime informuoti konsultacijos metu bei prieš pabaigiant darbus.

Taigi, jus domina vitražinė arba dekoratyvinė langų plėvelė? Jau dabar skambinkite mums telefonu +370 672 71035 bei gaukite konkretų pasiūlymą su kaina, terminais bei atsakymus į savo klausimus.