Interaktyvių plėvelių panaudojimo galimybės

Tai – itin novatoriškas, technologijų proveržį ir milžiniškas galimybes įrodantis produktas, kuris keičia stiklo naudojimą įmonėse ir namuose. Ši technologija turi daugybę privalumų, praplečiančių jos panaudojimo galimybes, todėl yra populiarus pasirinkimas tiek įmonėms, tiek gyvenamosioms patalpoms.

Interaktyvios plėvelės gali būti klijuojamos ant bet kokio stiklo paviršiaus. Užklijuota, vos tik įjungus ji tampa privatumo plėvele. Vieno mygtuko paspaudimu stiklas gali tapti permatomu arba nepermatomu, taip užtikrinant privatumą ir apsaugą nuo akinimo. Dėl to ši plėvelė puikiai tinka konferencijų salėms, biurams ir namams bei laisvalaikio, susirinkimų erdvėms. Tai pastebima ir dėl duomenų apsaugos, kad nepavyktų iš išorės matyti to, kas vyksta ar vaizduojama viduje.

Išmanioji, interaktyvi plėvelė taip pat yra energetiškai efektyvi. Kontroliuodama į patalpą patenkančios šviesos kiekį, ji padeda reguliuoti temperatūrą ir mažina dirbtinio apšvietimo poreikį. Ji taip pat taupiai naudoja energiją pati, kai yra pritaikoma, pvz., projekcijų ekrano funkcijai.

Kitas interaktyvios plėvelės privalumas – geroji įvairių sričių jau sukaupta praktiką ją naudojant. Tokį sprendimą sėkmingai naudoja organizacijos ir privatūs asmenys įvairiose vietose – nuo posėdžių salių ir biurų iki darbo kabinetų namuose ir net mokyklų. Ji netrukdo kurti ir visiškai individualizuotą erdvės išplanavimą.

Išmanioji plėvelė taip pat nereikalauja daug priežiūros, ją lengva valyti ir ji ilgaamžė.

Estetiniu požiūriu interaktyvios plėvelės gali būti klijuojamos tiek ant vidinių, tiek ant išorinių stiklo paviršių, todėl ji yra universalus ir patrauklus pasirinkimas įmonėms. Plėvelę galima pritaikyti prie patalpos interjero dizaino, todėl ji puikiai tinka bet kokiam pastatui. Naudojimo būdų pasirinkimas yra begalinis – nuo privatumo ekranų iki energiją taupančių sprendimų.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie išmaniosios plėvelės galimybes jūsų verslui. Plevelės ir darbų kaina nustatoma individualiai.

Galimybė permatomą stiklinę pertvarą paversti matine – nepermatomą ir norint vėl grąžinti į skaidų tik vienu mygtuko paspaudimu – „Smart Film“

Speciali inovatyvi plėvelė, užklijuota ant stiklo – gali atlikti projekcijų ekrano funkciją

Plėvelė skirta duomenų apsaugai, kai žiūrint per užklijuotą stiklą, pilnai užtamsinamas kompiuterio ar televizoriaus ekrano vaizdas o visa aplinka puikiai matoma