Stiklo matinimas – populiari ir daug naudų turinti paslauga. Matinė plėvelė langams sukurta taip, kad jūsų langams ir stiklo paviršiams suteiktų lygią, it aksominę apdailą, kuri ir atrodytų elegantiškai, ir pasižymėtų funkcionalumu.

Matinis efektas panaikina atspindžius ir blizgesį, tačiau leidžia į vidų prasiskverbti natūraliai šviesai. Dėl šių savybių stiklo matinimas yra puikus sprendimas, padedantis sukurti patogią ir patrauklią atmosferą bet kurioje erdvėje.

Matinio stiklo funkcijos

Mūsų komanda gali pasirūpinti, jog matinės plėvelė langams būtų paruoštos pagal pačius konkrečiausius poreikius:

  • Matinė langų plėvelė gali būti ploteriuojama (pjaustoma) norimais raštais;
  • Ant plėvelės galime atspausdinti foto vaizdą;
  • Galima sluoksniuoti skirtingų atspalvių plėveles.

Vienas iš pagrindinių privalumų, kuriuos turi matinė plėvelė langams – mažiau atspindžių. Tai ypač naudinga tose vietose, kurias veikia tiesioginiai saulės spinduliai arba stiprus dirbtinis apšvietimas. Tai aktualiausia biuruose ar gyvenamosiose patalpose. Šia plėvele taip pat galima apklijuoti slankiojančias stiklo duris ir įstiklintus balkonus, terasas, mat, matinis stiklas pridės ir privatumo.

Dar du dideli privalumai, kuriuos siūlo mūsų klijuojama matinė plėvelė langams – padidėjęs privatumas bei įspūdingesnė išorės estetika. Smalsaujantys ir įkyrūs žvilgsniai iš lauko negalės matyti, kas darosi viduje, o pats stiklas, apklijuotas matine plėvele, iš lauko atrodo tikrai moderniai bei įspūdingai. Dėl to, kad galime pasiūlyti pačių įvairiausių raštų ar tekstūrų kūrimą langams, biurams gyvenamiesiems objektams galime padėti sukurti unikalią išvaizdą už patrauklią kainą!

Kodėl verta kreiptis į mus?

Ieškote patikimo partnerio su patirtimi, kuris matine plėvele pagerintų jūsų pastato langų ir stiklo paviršių išvaizdą bei funkcionalumą? Rinkitės mus!

Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbame šioje srityje. Dirbame Klaipėdoje ir jos apskrityje tiek su privačiais, tiek verslo klientais, siūlydami sprendimus, kurie varijuoja nuo jaukios namų aplinkos sukūrimo iki biurų pastatų eksterjero modernizavimo. Mūsų komanda dirba su moderniausiais įrankiais bei kokybiškiausiomis medžiagomis, todėl užtikriname, kad jūsų projektas bus įgyvendintas pagal aukščiausius standartus. Be to, matiniai stiklai gauna net 10 metų garantiją!