Apsauginės plėvelės klijavimas padės apsaugoti turtą ir laiką. Per mūsų veiklos patirtį, langų apipavidalinimas apsaugine plėvele sėkmingai atliktas daugybei privačių bei verslo klientų visoje Lietuvoje. Visi jie galėjo įvertinti, kaip stiklui atliktas apklijavimas prisidėjo prie ramesnės kasdienybė.

Apsauginės plėvelės langams – nauda

Apsauginė plėvelė ant lango gali būti klijuojama ne tik dėl to, kad apsaugotų nuo saulės spindulių ir karščio. Nors plėvelė nuo saulės apsaugo nuo karščio, apsauginio produkto pagrindinė paskirtis yra kiek kitokia. Tokia apsauginė plėvelė tarnauja kaip langų apsauga įsilaužimo atveju, sauganti nuo stiklo dūžio.

Įsibrovėliams išdaužus stiklą pasidaro lengva patekti į vidų ir jie spėja atlikti savo nedorą darbą bei pasišalinti dar iki tol, kol atvyksta saugos tarnyba. Itin stora (100 – 400 mikronų storio) apsauginė plėvelė langams leidžia ramiau jaustis dėl turto ir dėl stiklo įsilaužimo ar net vandalizmo atveju.

Nors lipni plėvelė apsaugo stiklą nuo sudužimo, norint, kad apsaugos tarnybos reaguotų efektyviai, reikalinga ir ypatingi jutikliai prie stiklų. Apie visa tai galėsime jus pakonsultuoti ir patarti, kaip padidinti savo patalpų apsaugą ir pasiūlysime tinkamus apklijavimo sprendimus apsauginės plėvelės apklijavimui.

Stiklo Spalvos – ilgametė patirtis, didelis dėmesys jums

Norint apsaugoti stiklus savo objektuose reikėtų kreiptis į patikimą partnerį. Stiklo Spalvos jau ilgiau nei dešimtmetį dirba tam, kad jūsų stiklai ir turtas būtų geriau apsaugoti nuo jiems kylančių pavojų. Tiek saulės kontrolė vasaros metu, tiek potencialus įsilaužimas kelia rizikas, kurias verta suvaldyti. Mūsų siūlomi plėvelių klijavimo sprendimai padidina komfortą ir eliminuoja silpnąsias vietas, ant kurių taikinį užsidėti gali įsibrovėliai.

Jeigu jus domina ši paslauga – nedvejokite kreiptis. Apžiūrėję jūsų objektą, įsigilinę į poreikius ir aptarę lūkesčius galėsime pasiūlyti terminus ir paslaugas kuo patrauklesne kaina.

Jau šimtų klientų iš visos Lietuvos atsiliepimai įrodo, kad Stiklo Spalvos – profesionalai, kuriais verta pasitikėti!