Langų apsauga nuo vagių yra labai svarbus namų ir verslo objektų apsaugos aspektas. Išdaužus langą jūsų turtas iš karto pasidaro prieinamas, o nusikaltėliai gali patekti į vidų. Tačiau užkirtus galimybę arba apsunkinus įsilaužimų per langą eigą, galima ramiau jaustis dėl savo turto.

Nuo stiklo dūžio labai neblogai apsaugo speciali plėvelė, kuria galime pasiūlyti apklijuoti jūsų namo ar verslo objekto langus visoje Vakarų Lietuvoje!

Plėvelė apsauganti nuo įsilaužimų

Tai – puikus sprendimas jūsų langų apsaugai nuo įsilaužimo ir stiklų sudaužymo. Ši apsauginė plėvelė yra pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, skirto apsaugoti stiklą dužimo atveju. Plėvelė klijuojama tiesiai ant stiklo, taip sukuriant barjerą tarp stiklo ir išorinio pasaulio.

Dar keletas privalumų, kaip ši plėvelė saugo jūsų turtą:

  • Plėvelė nedega, bet lydosi, taip sulaikant ugnies plitimą net 30 – 50 minučių;
  • Jeigu vandalai panaudoja graffiti ar išteplioja stiklus, stiklas nepažeidžiamas, tik langų apsauga;
  • Ši plėvelė saugo ne tik nuo įsilaužimo, tačiau ir nuo netyčinių pažeidimų, kada stiklas dūžta per smarkiai uždarius langą ar jį sutrenkus;

Langai su tokia apsauga taip pat neblogai sugeria triukšmą, todėl patalpų viduje pasidaro dar patogiau dirbti, ilsėtis, priimti svečius ar klientus. Langų apsauga nuo vagių yra puiki investicija beveik bet kuriam pastato administratoriui ar savininkui!

Plėvelės veikimo principas

Plėvelė veikia taip, kad įsilaužimo atveju sulaiko sudužusio stiklo fragmentus. Stiklas gali būti pažeidžiamas, tačiau visiškai neišdaužiamas. Dėl to vagims daug sunkiau patekti į jūsų patalpas, nes jie negalės prasibrauti pro langą.

Plėvelė taip pat padeda apsaugoti nuo skraidančių stiklo šukių, kurios, jeigu yra nesuvaldytos gali sukelti rimtų sužalojimų.

Plėvelės paprastai klijuojamos ant įvairių matmenų ir tipų plastikinių langų. Turime patirtį, tad randame sprendimus, kurie neštų naudą. Jeigu norite gauti pasiūlymą su kaina bei aktualu sužinoti daugiau:

  • Užpildykite užklausos formą interneto puslapyje;
  • Atsiųskite laišką el. paštu info@stiklospalvos.lt;
  • Skambinkite +370 672 71035.