Atsiliepimai apie veidrodinę plėvelę langams dažniausiai yra labai teigiami. Daugelis pastatų savininkų ir valdytojų džiaugiasi pasirinkimu, nes veidrodinė plėvelė langams prisideda prie mažinamų energijos sąnaudų, padidina privatumą ir gali pagerinti bendrą pastato estetiką. Na ir dėl to, jog nereikalauja papildomos priežiūros veidrodinė plėvelė tikrai yra puikus pasirinkimas tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams pastatams.

Veidrodinės plėvelės langams – kokybė ir rezultatai

LLUMAR veidrodinė plėvelė langams yra populiarus pasirinkimas tarp statytojų, namų šeimininkų, interjero bei eksterjero dizainerių ar valdytojų, kurie nori pagerinti langų, įstiklintų durų ir balkonų išvaizdą ir funkcionalumą. Veidrodinės plėvelės langams, įstiklintoms durims, balkonams ar bet kuriam kitam stiklui – tai plonas, skaidrus atspindinčios medžiagos sluoksnis, kuris aplikuojamas tiesiai ant stiklo paviršiaus ir sukuria vienpusio matomumo – veidrodžio efektą.

Veidrodinė plėvelė langams apie 99 % efektyvumu atspindi UV spindulius, taip apsaugodama dangas nuo blukinimo. Darbo vietose ar namų viduje taip pat labai svarbus ir sumažėjęs karščio kiekis, patenkantis iš lauko bei tai, jog spinduliai tiek nebeakina jūsų, kai esate viduje. Šviesą atspindinti veidrodinė plėvelė langams prisideda prie to, kad darbo vietoje galėtumėte būti produktyvesni bei nereikėtų tiek daug naudoti oro kondicionieriaus ir būtų mažinamos elektros sąnaudos.

Dažnai tinkamai neįvertinami ir estetiniai privalumai, kuriuos suteikia veidrodinė langų plėvelė. Apklijavus langus tokia danga, pastatas gali įgauti modernų, šiuolaikišką įvaizdį. Daugelio architektų ir eksterjero dizainerių nuomone tai net prideda elegantiškumo visam fasadui.

Jeigu jus domina šis sprendimas – kreipkitės į Stiklo Spalvas – patikimus, ilgiau nei dešimtmetį sėkmingai plėveles klijuojančius profesionalus. Atsiųskite užklausą ir nurodykite savo vietą Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje. Išsiaiškinsime jūsų poreikius, apžiūrėsime objektą ir pasiūlysime atlikti paslaugas kuo patrauklesne kaina!