Namo langų tamsinimas yra populiarus sprendimas namų savininkams, norintiems pagerinti savo objekto estetiką iš išorės bei komfortą ir privatumą iš vidaus. Nesvarbu, ar norite sumažinti atspindžius, pavargote nuo karščio viduje, ar tiesiog galvojate, kaip suteikti langų išvaizdai elegancijos – Stiklo spalvos turi reikiamų žinių ir patirties, kad padėtų pasiekti norimų rezultatų.

Namo langų tamsinimas plėvele gali būti tas sprendimas, kurio jums reikia!

Kada yra reikalingas langų tamsinimas?

Langų ir stiklų tamsinimas yra reikalingas ar net būtinas, kai norite sumažinti į namus patenkančios šviesos ir šilumos kiekį.

Tai gali ypač pasireikšti vasaros mėnesiais, kai dėl aukštos temperatūros ir intensyvių saulės spindulių buvimas patalpose, darbas ar poilsis pasidaro nemalonus. Tamsinanti plėvelė ant langų taip pat gali padėti apsaugoti viduje esančius daiktus ir paviršius nuo kenksmingų UV spindulių, kurie kenkia dažams, baldams ir įvairiems namuose esantiems daiktams.

Dizaino sprendimas – namo langų tamsinimas

Namo langų tamsinimas paprastai turi teigiamą poveikį bendrai namo estetikai. Bendradarbiaudami su mumis galėsite išsakyti visus savo lūkesčius bei poreikius.

Mes turime reikiamą patirtį bei technologijas ir medžiagas, kad tamsinti namo langai atrodytų taip, kaip norite ir taip, kaip tikėjotės. Daugiausiai dirbame su itin gerai žinomomis bei vertinamomis LLUMAR stiklų plėvelėms.

Mūsų klijuojama, aukštos kokybės tamsinta plėvelė langams nuo saulės taip pat suteikia daug apsaugą nuo atspindžių ir didesnį privatumą. Daug kas pabrėžia, kad stiklo tonavimas gali padėti pagerinti bendrą namų išvaizdą, nes jie atrodys elegantiškiau ir moderniau.

Stiklo spalvos yra patikimas partneris, jeigu jus domina namo langų tamsinimas. Mes dirbame kone visoje Vakarų Lietuvoje (Klaipėda ir jos apskritis), ir randame sprendimus net ir netradiciniams klientų poreikiams. Jeigu norite gauti pasiūlymą su kaina bei apie tamsinimą langams aktualu sužinoti daugiau:

  • Užpildykite užklausos formą interneto puslapyje;
  • Atsiųskite laišką el. paštu info@stiklospalvos.lt;
  • Skambinkite +370 672 71035.